©

Verslo Valdymo Sistema
Diegimas
Kontaktai
Tai, kad Verslo valdymo sistemai (ERP) Adempiere nėra licencinių mokesčių, sudaro galimybes pradiniame etape sistemos pagalba spręsti tik didžiausias įmonės procesų ir (arba) duomenų valdymo problemas, o ne bandyti įdiegti maksimaliai daug sistemos funkcionalumų. Tokiu būdu sistemos diegimo rizika sumažėja iki minimumo, diegimo proceso etapai tampa neilgi, o gauta finansinė nauda nesunkiai išmatuojama.

Adempiere elementai yra apibrėžti duomenų bazėje kaip objektai, o ne programiškai aprašyti 3GL kodu, todėl sistemos
modifikavimas pagal įmonės specifinius poreikius praktiškai nereikalauja programavimo, o tai atpigina sistemos modifikavimų ir naujesnių versijų įdiegimų. Dėl sistemos atviro kodo tampa lengvesnė ir pigesnė integracija su įmonėje jau esamomis sistemomis ir sprendimais. Mes palaikome glaudžius santykius su Adempiere atviro kodo vystymo bendruomene, subkontraktiniais pagrindais dirbame su partneriais Indijoje. Pastarasis faktorius garantuoja programavimo resursų pakankamumų, kokybiškų projekto dokumentavimų, bei jo tęstinumų.

Komercinės kainos už UAB „Erpas“ modifikuotus ir sukompiliuotus modulius gali būti taikomos stambiems projektams, kurių klientai kelia diegėjui sistemos saugumo ir garantijos reikalavimus.

Adempiere gali būti įdiegta Kliento techninėse priemonėse arba Klientas gali naudotis sistema, jau įdiegta UAB "Erpas" serveryje (nuoma).
2014 UAB "Erpas". Visos teisės saugomos
ERP - enterprise resource planning
Klientai
Funkcionalumai
Kontaktai
Diegimas
Funkcionalumai
Klientai